سرپرستی روزنامه اقتصادی آسیا در مشهد
 • جشن تولد لامبورگینی با "میورا اونتادور"
 • سیاستهای ویژه برای فروش محصولات پژو در ایران
 • خودروهای ارزان سوزوکی کیفیت یا تسخیر بازار
 • فیشهای حقوقی و آدرسهای اشتباه
 • ضعف نظارت وزارت صنعت بر خودروسازان!
 • مشاور وزیر صنعت : قرارداد سیتروئن با ساپیا مبارک است
 • مرسدس کلاس E کوپه در حال تست با پوشش استتاری
 • تولید ۲ مدل سواری متوقف شد
 • تولید ۲ مدل سواری متوقف شد
 • نیازمند یک خط اعتباری برای جذب سرمایه گذار و آغاز پروژه هستیم/ براساس حمایت های قطعی، می توانیم برنامه زمانبندی اعلام کنیم
 • آغاز طرح ضیافت ماه مبارک رمضان در خراسان رضوی
 • آتش بازی در شهر
 • دو پروژه مهم صنعتی و تولیدی در سبزوار افتتاح شد
 • حق ۴۹۰هزار کارگر در جیب ۱۶ مدیر دولتی
 • رسوایی میتسوبیشی درباره میزان مصرف سوخت، مربوط به خودروهای ژاپنی است نه آمریکایی
 • رسوایی میتسوبیشی درباره میزان مصرف سوخت، مربوط به خودروهای ژاپنی است نه آمریکایی
 • نویسنده کتاب موج سوم، درگذشت
 • برج سلمان مشهد در آتش سوخت
 • تست cs35 در کاشان/شاسی بلندی متفاوت که در سایپای کاشان مونتاژ می شود
 • کدخبر: 2037

  تولید علم، یکی از ابعاد نقد در حیطه آموزش است

  یک مدرس دانشگاه اظهار داشت: یکی از ابعاد نقد در حیطه آموزش عالی را مقوله تولید علم است.


   


  به گزارش آسیا، نشست نقد آموزش عالی از منظر مدیریت، از سلسله نشست‌های کنفرانس بین المللی نقد و واکاوی مدیریت در هزاره سوم با حضور جمعی از اساتید، دانشجویان و اصحاب رسانه برگزار گردید.

  محمدرضا آهنچیان، مدرس دانشگاه در این نشست یکی از ابعاد نقد در حیطه آموزش عالی را مقوله تولید علم عنوان کرد و افزود:  کار اصلی دانشگاه را تولید علم برشمردند و منابع انسانی موجود در دانشگاه با مسأله یابی و طرح مسأله و حل آن، نقش اساسی در تولید آن دارند.

  محمدرضا آهنچیان در ادامه اظهار داشت: متاسفانه انتظام لازم در دانشگاه های ایران در این مورد وجود ندارد و در نتیجه تولید علم صورت گرفته منجر به حل مسائل موجود در جامعه و اجتماع نمی شود.


   پایگاه اجتماعی و کارکرد تاریخی، از متناظرهای مشروعیت علم


  اسرافیل شیرازی، مدرس دانشگاه با اشاره به مسئله مدیریت  دانش، اظهار داشت: کار جمع آوری، پردازش علم و تعریف مساله از وظایف اساسی مدیریت دانش است که نظام آموزش عالی این امر را تحت تاثیر قرار داده است.

  شیرازی، بیان کرد: متناظر های عدیده ای در بحث مشروعیت علم می توان برشمرد یکی از این متناظرها پایگاه اجتماعی و کارکرد تاریخی علم است که به موجب آن فرد متعلم بر روی توده تاثیر بسزا گذاشته و در نگاه مردم، اعتبار و احترام اجتماعی طبقه علما و خواص را می یابد و این نوع اقبال و تکریم مردم، به علم مشروعیتی مردمی می بخشد.

   شیرازی اظهار داشت: علم موجد قدرت است و قدرت علمی نیز بعنوان یک عامل تعیین کننده و تاثیر گذار تحول ساز در طول تاریخ بشری موجب رشد و توسعه جوامع گردیده و به علم مشروعیت بخشیده است. 

  وی افزود: مشروعیت علم از بدیهیات است و تکیه بر طرح مساله و حل مساله بر مبنای نیازهای حقیقی بر کارآمد بودن تولید علم و کسب قدرت اجتماعی بسیار موثر است که نباید آن را نادیده انگاشت.

  گفتنی است کنفرانس بین المللی نقد و واکاوی مدیریت در هزاره سوم در 5 اسفند ماه 95 در دانشگاه فردوسی با همکاری دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار خواهد شد.

  کلید واژه ها
  نقد آموزش عالی از منظر مدیریت - دانشگاه فردوسی - مشروعیت علم
  نظرات
  اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید. اولین نظر را شما ارسال کنید.
  ارسال نظر  مطالب مرتبط